dobrý deň, ja viem, že sa blíži leto, ale predsa ma zaujala táto čiapka. 😀 To je zimná prosím? Lebo by sa malému úžasne hodila k jeho zimnej bunde na budúci rok. 😀 ďakujem.
12. apr 2016
levitas
autorDobrý deň, čiapka je zimná, ale už ju nemáme v tejto farbe, iba v bielej. Ak máte o ňu záujem, určite budeme objednávať, ale až koncom leta, a ešte bude záležať aj na tom, či ju bude mať výrobca. Teraz ju aj sťahujeme z inzerátov, ale prípadne sledujte priebežne naše inzeráty, akonáhle bude skladom, dáme ju opäť do ponuky. Pekný deň Levitas
12. apr 2016

https://www.modrykonik.sk/market/detske-ciapky-...