Ahojte, prosím poraďte ako sa zbaviť mliečnej chrasty u 3 mesačného bábätka? Ďakujem.
Nam lekarka predpisala nejaku masticku, ktoru nam namiesali v lekarni.
Dnes o 14:25
Bioderma má krémik na vyčesavanie mliečnej chrasty.
Dnes o 15:32
Babé šampón plus hrebienok na vycesavanie chrasty 👍krásne to malej zišlo
Dnes o 15:47
Olej (akykolvek) a hreben na vsi, ale z plastu
Dnes o 18:47
Veru. Aj ja som davala olej. Ozaj malicko. Ked aj na 2-3x. Cca 1-2hodky pred kupanim. Potom vycesat a okupat.
Dnes o 19:27
Ja som vyskusala asi vsetko ale nakoniec mi poradili vazelinu a pomohlo.Natrela som chrasty vazelinou,zmakli a ja som ih opatrne "zoskrabla"opacnou stranou nechta.