icon

Ahojte, prosím poraďte ako sa zbaviť mliečnej chrasty u 3 mesačného bábätka? Ďakujem.

avatar

Ja som vyskusala asi vsetko ale nakoniec mi poradili vazelinu a pomohlo.Natrela som chrasty vazelinou,zmakli a ja som ih opatrne "zoskrabla"opacnou stranou nechta.

Dnes o 14:00
avatar

Nam lekarka predpisala nejaku masticku, ktoru nam namiesali v lekarni.

Dnes o 14:25
avatar

Bioderma má krémik na vyčesavanie mliečnej chrasty.

Dnes o 15:32
avatar

Babé šampón plus hrebienok na vycesavanie chrasty 👍krásne to malej zišlo

Dnes o 15:47
avatar

Olej (akykolvek) a hreben na vsi, ale z plastu

Dnes o 18:47
avatar

Veru. Aj ja som davala olej. Ozaj malicko. Ked aj na 2-3x. Cca 1-2hodky pred kupanim. Potom vycesat a okupat.

Dnes o 19:27