Mám jednu otázku viete mi napísať názov skladby ktorá hrá vo filme všetko alebo nič, v tedy keď Eda s Vandou čitaju texty a Edo potom plače nikde to neviem nájsť tak hádam sa niekto nájde 😘 Ďakujem
29. okt 2017
Mám jednu otázku viete mi napísať názov skladby ktorá hrá vo filme všetko alebo nič, v tedy keď Eda s Vandou čitaju texty a Edo potom plače nikde to neviem nájsť tak hádam sa niekto nájde 😘 Ďakujem
@curcuma @priora ako sa Vám páčilo? Pridajte svoju recenziu na svoj blog a nezabudnite k nej skopírovať hashtagy #borymall #cinemax #mamickovo_recenzia
😉