Super! Ak bude skupina, rada sa pridam 🙂
11. máj 2017
dakujeme som z Dúbravky

11. máj 2017
Sikulka
11. máj 2017
Maji, jen díky tvojí nevyčerpatelné energii se děje spousta skvělých věcí.....velké díky za to vše.
11. máj 2017
Tiez dakujeme byvame v Dubravke...
11. máj 2017

No ja stale hovorim: urady su tu "pre nas".