icon
1 / 1
avatar

No ja stale hovorim: urady su tu "pre nas".

11. máj 2017
avatar

Super! Ak bude skupina, rada sa pridam 🙂

11. máj 2017
avatar

dakujeme som z Dúbravky

sticker
11. máj 2017
avatar

Sikulka

11. máj 2017
avatar

Maji, jen díky tvojí nevyčerpatelné energii se děje spousta skvělých věcí.....velké díky za to vše.

11. máj 2017
avatar

Tiez dakujeme byvame v Dubravke...

11. máj 2017