škoda že nie je také kino aj niekde v okolí u nás ☹ hned by som si šla porelaxovať
31. mar 2017
prepáčte,ale povedzte mi čo je "KINO" ))))) to už ani nepamatám)))))
preto by som rada vyhrala "zážitok z kina"😅
31. mar 2017
Prečo ja? No jednoducho preto, že už by to chcelo kino a film je dokonca ako pre mňa 🙂
31. mar 2017
Čo kino, ja si nepamätám ani film 😀, teda vďaka súťaži Bory Mall po x rokoch áno, bol to fajny relaxik film Všetko alebo nič 👍. Keďže milujem filmy a dcérka pohyb rada pôjdem opäť a môžem potom pridať krátke porovnanie oboch akcií 😉
2. apr 2017
Lebo naposledy som bola v kine ked dávali prvý krát Titanik🤔🤔🤔
2. apr 2017
Ďakujeme.
3. apr 2017

Preco ja? Lebo by ma to velmi potesilo, na r.dovolenke potesia taketo vychadzky, a hlavne mala sa rada zahra bezomna 😄 takze sa potesime obe.