DEMANOVA REZORT ....poprosím nejaké skúsenosti, recenzie a tak 🙂 oplatí sa ísť s polpenziou alebo radšej bez stravy? Je tam ale potom viac možností, kde sa dá najesť, ci ani nie? Dakujem 😀
a keď tak uvažujem - aj bez detí by som využila polpenziu 😀😂
Neviem sa vyjadrit k Demanova resort,ale nam je jedno,kam ideme, vsade s polpenziou,nemienim este aj na vylete vyvarat a riesit,kto co bude jest,kedy a kde nakupit,chystat a sparatavat alebo ist niekam a hladat restiky,kde sa najest. Takze za mna polpenzia urcite ano.
my sme boli v hoteli chopok a tam sa mi páčilo. bola som aj v troch studničkách , tam strava no, ale hotel ok.... mali smer polpenziu v oboch, v chopku majú dokonca aj taký ako raut denný namiesto obeda ... a majú wellness osobitne bez detí a s deťmi ...
My sme tam boli aj 2 krat -polpenzia, pred 2mi rokmi, isla by som znova tak ono ked pojdete bez stravy najete sa tam v tej restike ale okrem tej restiky asi nic take na okoli neni..
My sme tam boli s polpenziou,fantasticky varili.Raňajky super aj večere.
My sme boli začiatkom júla - plná penzia.
Už by som brala iba polpenziu. V jednom kuse sme boli napraskaný. Nebolo nám treba až toľko jedla.
Raňajky podávali do 10tej hod. A obed už od 11tej.
Inak sme boli spokojní.
asi idete z deťmi ... dá sa ísť najesť aj inde, ale ja by som s deckami využila polpenziu....