icon
avatar
lili235111
19. dec 2012

Boli sme sa fotit 🙂

avatar

ahoj...... máš krásnu bambulku...........bábika.........ste pekný párik..........veľa porozumenia vám želám..........všetko naj naj naj.........PF´2013.............

29. dec 2012
avatar

@sendy182 ahoj dakujeme 🙂 podobne

29. dec 2012
avatar

jejda.. ked som zdialky zbadala tieto obrazky, az ma myklo, že je tam moj syn... strasne sa ten fesak podoba na mojho syna.....

28. jan 2013
avatar

@awalancha3 😀 stava sa 😀 niektry ludia su si podbny 😀

28. jan 2013