Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Ach tie vlasy 🤗

  lili235111
  8. feb 2017    Čítané 851x

  Prosím,pochop ma...

  Láska vieš,že ťa milujem preto maj pre mňa pochopenie tých pár dní.

  Každý deň sa snažím aby naša rodina mala všetko čo potrebuje a boli sme šťastní.

  S láskou zobudím naše dieťa(deti),výchystám do škôlky,školy,utekám do práce.Z práce idem pre deti,do obchodu aby som uvarila večeru a videla vaše spokojné a sťastné tvare.Medzi varením dám prať niekoľkokrát a venujem sa deťom.Keď sa najeme umyjem riady,prichystám ti do práce jesť.Chviľku strávime ako rodinka pár hodin spolu hraním sa,rozprávanim zažitkov ktoré sme prežili cez deň.Večer deti okúpem a prečitam im rozpravku.Keď deti spia nachystám im veci na ďalši deň.Unavená si sadám ku tebe pred telku a snažim sa venovať tebe čo najviac.

  Tieto veci robím pre NÁS každý deň,preto maj prosím pre mňa pochopenie pár dní-tých mojích dní.Kedy mi vadi aj malička drobnosť že si dal niekomu like na fotku,že ma rozplače aj reklama na merci.

  Prosím,nehádajme sa,neurážaj sa keď moje telo bojuje same zo sebou a poviem aj to čo tak nemyslím.Stoj pri mne ako stále,obijmi ma a daj mi bozk.

  Občas po mne hoď čokoladu.

  Len ma prosím cháp a miluj tak ako celý čas.

  Veď nakoniec nie len my ženy sme tie ktoré majú svoje dni 😉

  Komparz Bratislava
  Pred hodinou
   neďaleko Bratislava
  ""KOMPARZ BRATISLAVA - RODICIA !!! Na komparznú postavu "Samko" do seriálu PRAVDIVE PRIBEHY hľadáme malého chlapčeka vo veku 2-3 roky. Chlapček netextuje, ani nemá výrazný herecký prejav, mal by byť ale poslušný a dobručký, kludný (!). Musí mať TMAVE VLASKY, aspoň 3 cm dlhé. Nutnosť rodiča na pľaci. Samko jesynčekom týranej matky. Príbeh je o domácom násilí. Koniec pozitívny. HONOROVANE. Točenie bude v termíne nedeľa 27.okt (ráno 1 hod)+ pondelok 28.okt (od rána do obeda). Rodičia, ktorí majú záujem, musia poslať fotografie malého + stručné info + vek + MOBIL na mail komparz bratislava@gmail.com a ako predmet uvedú "SAMKO"k

  Hlaska mojho brata:Vies Domci ja ti mozem chytat nozky ale ty mne nie lebo by ti ruky odpadli 😀 😀 😀 no konec 😀

  Dnes v noci sa Domini zobudila z placom a medzi plakanim a smoklenim:ma-ma ne ne ne ne neeee ......a uz som vedela ze zubky zase uraduju 😉