Ahojte, objednávate legíny z Temu? Ste spokojné? Sú dosť elastické alebo skôr sťahovacie?
Tak na Temu mas milion legin. Mam odtial viacero a kazde su ine. Niektore super, niektore menej. Takze neda sa vseobecne odpovedat na tvoju otazku.
10. máj 2026
Ja čo mám skúsenosť nie sú moc pevné, hlavne po praní zvyknú povoliť a sú voľnejšie...