icon

Ahojte, objednávate legíny z Temu? Ste spokojné? Sú dosť elastické alebo skôr sťahovacie?

avatar

Ja čo mám skúsenosť nie sú moc pevné, hlavne po praní zvyknú povoliť a sú voľnejšie...

10. máj 2026
avatar

Tak na Temu mas milion legin. Mam odtial viacero a kazde su ine. Niektore super, niektore menej. Takze neda sa vseobecne odpovedat na tvoju otazku.

10. máj 2026