Vyuzila naplno cca 5 mesiacov.
25. máj 2022
Nemala som. Ja som mala hniezdo 🙂
25. máj 2022
Toto nie, ale kolisku. Prvorodena ju neznasala, nechcela tam byt, viac sme vyuzili hniezdo
25. máj 2022
Vyuzila naplno cca 5 mesiacov.
Nemala som. Ja som mala hniezdo 🙂
Toto nie, ale kolisku. Prvorodena ju neznasala, nechcela tam byt, viac sme vyuzili hniezdo
Ja som využila cca prvé 3-4 mesiace, pokial sa dieťa nezačne zdvíhať a kým sa samozrejme vmestí. Ja som mala k tomu taký stojan…