icon
1 / 1
avatar

Ja som využila cca prvé 3-4 mesiace, pokial sa dieťa nezačne zdvíhať a kým sa samozrejme vmestí. Ja som mala k tomu taký stojan…

25. máj 2022
avatar

@mamelka má sa mi zdá.

25. máj 2022
avatar

Vyuzila naplno cca 5 mesiacov.

25. máj 2022
avatar

Nemala som. Ja som mala hniezdo 🙂

25. máj 2022
avatar

Toto nie, ale kolisku. Prvorodena ju neznasala, nechcela tam byt, viac sme vyuzili hniezdo

25. máj 2022
avatar

@adulkam ano mam...
A využila som 😊 ešte ju sem tam vyuzijeme

25. máj 2022