icon

dnes je fotecka nasej lasky v časopise Maxi..hviezdička moja :*

avatar

... máš to odfotené či nie ? lebo ja ani neviem že je taký časopis 😀 Je to hviezdička !!!

21. okt 2010
avatar

mame ho odlozeny. Je to zensky casopis MAXI všetko pre ženu

21. okt 2010