@lilivka Krásne sú.

Nadherne dievcatka, urcite po mamine

ako keby ich jedna mamina mala :D :D :D
Tak tymto očkam asi malokto odolá 😉 nadherné slečny
neskutočne ste milé, ale skôr naopak 😀 - ony sú moja korunka krásy 🙂
Kraaasne su herecky 🙂
Tie su krasne .....

Sarmantne slecinky 😊
Nadherne dievcence
uzasne su 🙂 Ked sem budes davat taketo fotk,y tak ma chut na to tretie neprejde 😀 Hod obcas aj nejaku antikoncepcnu.
Nadherne babulky 😘😘😘
Liviiiiik, ty si betarka. Kujeeeeem. Zaplavili ma srdenkaaaaa. 😘😘😘
Wau, to budu riadne partacky, ked vyrastu ☺ Nadherne su 💖
@kristinka123 ach, v to dúfam 🙂
@lilivka tak potichucky zavidim ☺ Ja mam dievca a chlapca s viac ako 5 rocnym rozdielom - to je velmi mala pravdepodobnost, na takych pravych partakov, aj ked by som ich k tomu velmi chcela viest...
@kristinka123 no jo.... po tom asi túži každá mama😀 ale myslím si, že nikdy to nie je vylúčené... napr. môj manžel je z 3 bratov a najmladšiu majú sestru..... ten najmladší brat s tou sestrou sú tak dokonalá dvojka... a tiež je medzi nimi asi 4-5 rokov 😉

tri dcery? to bude chciet ocelove nervy v ich puberte :D
Prekraaaasne ;)
@hviezdickamaria len tak ako tvoje 🙂 ps. Krásne mená majú... Všetky boli aj v mojom hľadáčiku 🙂 👏



herečky