icon

Ahojte! Poďte si opäť zasúťažiť 😉 Jedna #o2_extra_vyhoda tu z istého dôvodu dnes nepatrí. Viete ktorá? Stačí si tipnúť v tvare napr. 1A alebo 4C 😉

Povolený ťaháčk je tu: https://i.modrykonik.sk/o2_extravyhody 😉
Súťažíme dnes do polnoci. A výhrou budú nielen srdiečka, ale aj #modry_balicek 😉 👌

VEĽA ŠŤASTIA a bystrý zrak 😉

avatar

1 C - ma byt 33%

21. sep 2016
avatar

1C aj viem, ale nepoviem 😉

21. sep 2016
avatar

1C vyska zlavy ;)

21. sep 2016
avatar
21. sep 2016
avatar
21. sep 2016
avatar
21. sep 2016
avatar

1A má byť 38%, 1C má byť 33%,

21. sep 2016
avatar
21. sep 2016
avatar

1c, pretože zľava je až 33% 🙂

21. sep 2016
avatar

1C lebo je zlava 33%

21. sep 2016
avatar

1C a 1A

21. sep 2016
avatar
21. sep 2016
avatar

1A je dobre, tam majú chybu na ich stránke, pod foto v popise to majú uvedené správne...
@s_i_s_a
@luciasal

21. sep 2016
avatar
21. sep 2016
avatar
21. sep 2016
avatar
21. sep 2016
avatar
lilivka
autor

Trošku oneskorene píšem, prepáčte no včera som sa k internetu takmer nedostala.
Zasa raz musím napísať, že ste lepšie ako inšpektor Colombo 😀 Lebo, toto čo si všimla
@krokodilkajmanka to som si ani ja nevšimla 😀 Ďakujem za upozornenie 😉 Posuniem infošku ďalej 😉

A Tak sa nám to trošku domotalo 😀 Vysvetlím 🙂 - úmyselne som ukryla až dve chybné percentá už v prvom riadku, aby ste si povedali, že toto asi nebude ten dôvod, lebo sa hľadá len 1 výhoda, ktorá sem nepatrí.... asi je háčik inde... (Chcela som to urobiť trošku zložitejšie, než obvykle 😉 ) No, keďže moju priveľmi tajno- utajenú výhody nik neobjavil, všetkým Vám zasielam more srdiečok a v súťaži o modrý balíček pokračujeme dnes, ale už to nebudem komplikovať ;-! Sľubujem... 😉

23. sep 2016
avatar

@lilivka dakujem :-*

23. sep 2016
avatar
23. sep 2016
avatar
23. sep 2016