lilivka
autor@katarinka26 vždy som pokukovala po autíčkach, ale nemala som brata, takže ostávali mimo môj dosah 😀 A dnes mám 3 dcéry 😀 😀 Aleeeee ..... aspoň som si vzala vedúceho dopravy 😀
17. máj 2016
@lilivka 🙂 no tak vidis 🙂 aspon takto si sa priblizila k autam 🙂 , ja som mala aj brata, aj mam syna, a vzdy ked zacne muz ratat kolko ma Katus Barbie , tak ho zoberiem do Miskov izby a ukazem kolko ma on auticok a vybavene 🙂 zase na nejaku dobu 🙂
17. máj 2016
lilivka
autor@katarinka26 🙂
17. máj 2016

uzasne su tie auticka