"Keď appku, tak potom niečo naozaj naozaj užitočné" 😂 Povedala si babka a štrikuje už tretí sveter 😂
petraxy6

2. dec 2016
Mne by ani ta apka veruze nepomohla 😂
2. dec 2016
2. dec 2016
Ja mam na toto tiez ľave ruky 😃😃😃uz som to tolkokrat skusala a nic. 😃😃
2. dec 2016

