icon

V skupine #o2 sa objavil takýto príspevok ... že #cvaknute_mobilom 🙂 Vedeli by ste čo je to?

Tak si poďte zasúťažiť - klik na : https://i.modrykonik.sk/O2_skupina

avatar

Mne to vyzerá jak granko na nejakej pochúťke 😅

19. okt 2016
avatar
19. okt 2016
avatar

Jezko 🙂

19. okt 2016
avatar

Jezko 😀

19. okt 2016
avatar

Jezur 🙂

19. okt 2016
avatar

Jezko

19. okt 2016
avatar

Ježko😊

19. okt 2016
avatar

Aj podla mna jezko...napadlo ma to hned, este som ani komentare necitala...ale mozno sa mylim, uvidime.

19. okt 2016
avatar
19. okt 2016
avatar
lilivka
autor

Dievčatá, ja už odpoveď poznám a posielam srdiečka (bez rozdielu správnosti odpovede ;) ) Odhalenie tentoraz u nás v skupinke 😉 @sonickav, @zuzanazuzana, @kylie1983, @kristinka123, @tanufka, @weke, @henuskah, @maccaya, @dasa1909

klik sem: https://www.modrykonik.sk/group/7824/?h=cvaknut...

21. okt 2016
avatar
21. okt 2016