V skupine #o2 sa objavil takýto príspevok ... že #cvaknute_mobilom 🙂 Vedeli by ste čo je to?
Tak si poďte zasúťažiť - klik na : https://i.modrykonik.sk/O2_skupina
vcely
19. okt 2016
Jezko 🙂
19. okt 2016
Jezko 😀
19. okt 2016
Jezur 🙂
19. okt 2016
Jezko
19. okt 2016
Ježko😊
19. okt 2016
Aj podla mna jezko...napadlo ma to hned, este som ani komentare necitala...ale mozno sa mylim, uvidime.
19. okt 2016
Jež
19. okt 2016
lilivka
autorDievčatá, ja už odpoveď poznám a posielam srdiečka (bez rozdielu správnosti odpovede ;) ) Odhalenie tentoraz u nás v skupinke 😉 @sonickav, @zuzanazuzana, @kylie1983, @kristinka123, @tanufka, @weke, @henuskah, @maccaya, @dasa1909
klik sem: https://www.modrykonik.sk/group/7824/?h=cvaknut...
21. okt 2016


Mne to vyzerá jak granko na nejakej pochúťke 😅