icon

Žienky, poznáte #geocaching ??? Je tu ktosi, kto to má rád, alebo aspoň vie o čo ide? #o2_srdiecka 😉

avatar

Ja 🙂

22. jún 2016
avatar

Moj muz sa mu kedysi venoval.. Nieco ako hladanie "pokladov"- clovek dostane napr. suradnice s gpskom to mieto hlada a tam najde "poklad" alebo musi prejst rozne miesta kde dostava dalsie kroky na vylustenie finalnych suradnic

22. jún 2016
avatar

Ano pozname 🙂 hladame cela rodinka uz mame vyse 1400 kesiek 🙂

22. jún 2016
avatar

Ja som nasla iba jednu kešku vo viedni 🙂

22. jún 2016
avatar

Ak sa nemylim, tak je to hladanie tajnych skris po svete, kde su ulozene male darceky (napr. z konderka) alebo odkazy. Su na to sj aplikacie alebo mapy, kde je rozne popisane, kde sa to miesto nachadza. Ak skatulku najdes, tak ju tusim musis otvorit tak, aby ta nik nevidel, tj. pockat, ked odidu ludia, ak su nablizku 🙂 Po otvoreni si mizes zobrat nejaku drobnost odtial a samozrejme tam ty nieco mozes prilozit.
Taketo miesta su rozne, bud volne v prirode alebo aj v meste, v budovach (napr. v kostole).

22. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@coklik ty brďo !

22. jún 2016
avatar

Ja som sa o tom dozvedela prvykrat asi pred mesiacom. Vyzera to zaujimavo. ☺

22. jún 2016
avatar

moja dcéra 🙂

22. jún 2016
avatar

@lilivka je to super relax aj zabava..niektore indicie k vylusteniu suradnic su naozaj zlozite a taktiez niekedy aj teren ku keske . Ja sa teraz tomu koli malemu nevenujem , ale rodicia aj muz takisto teta s ujom pravidelne chodia 🙂

22. jún 2016
avatar

ked som kedysi robila v centre pre postihnute deti, tak tam sa na tom frcalo, kedze sme neustale chodili na kadejake vylety a tak.... tak tam bolo zopar "zapalenych" pedagogov ale aj deti, co neustale lovili kesky....a ma to neskutocne nebavilo! 😀

22. jún 2016
avatar

Hladanie keskov

22. jún 2016
avatar

Ja som nenasla ani jednu kesku 🙂

22. jún 2016
avatar

Zacali sme tento rok aj my a nasim babam sa to velmi paci 😉

22. jún 2016
avatar

aj my poznáme, ale odkedy máme menšie deti, je to už mimo nás... 🙂 inak je to sranda krúžiť na jednom bode a hľadať... aj hodinu a nikde nič 😀

22. jún 2016
avatar

Skúšala som keď sme boli na donovaloch,ale nenašla som skrýšu:(

22. jún 2016
avatar

Ja poznam tiez. Moj muz je dost zapaleny zberatel, hoci zacali so synom len koncom minuleho roka. Uz ich nasli cez tristo. A momentalne ziaden nas vylet nie je bez prelusrovania okolia, ci nejaka nie je blizko... s detmi je to fakt vyborna zabava a vedia velmi dobre hladat.

22. jún 2016
avatar

Aj my sme chvilu hladali kesky, nejake maslo, tusim flora malo pred par rokmi taku sutaz, tak vtedy ske tie ich hladali. Bola to celkom sranda ☺

23. jún 2016
avatar

@lilivka Dakujem za ❤️

23. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@lorela, @mytylka, @coklik, @ivuska44, @gigi74, @lilivka, @vicky17, @sissy27, @teruskaa, @timi1012, @capriromz, @kkubekova, @elmelpel, @blondkvetinka, @janka_v, @jaja195
Ďakujem dievčatá 🙂 mňa s tým oboznámil jeden kamoš, keď mi takto "ukradol frajera" 😀 lebo ho vzal na celovečerný lov 😀 V ten večer nič nenašli, takže môjho (teraz už) mužíčka to až tak nechytilo za srdce, ale kamoš už má aj vlastné tie podpisové žetóny, či čo to je, možno to máte aj doma vyzerá to ako spojenie písmen A & R 🙂

Ale chcela som Vám povedať, že počas leta vymysleli "ouťáci" čosi veľmi veľmi podobné, akurát že odmenou za nájdenie daného miesta sú internetové dáta zadarmo! 🙂 Veľmi pekný spôsob ako nás zabaviť 🙂

Mohlo by Vás zaujímať 😉 Viac tu: https://www.modrykonik.sk/blogs/?h=data_zadarmo...

alebo priamo tu: https://i.modrykonik.sk/extra_data

Krásny horúci štvrtok 😉 A hľadaniu zdar 😀 😉

sticker
23. jún 2016
avatar
23. jún 2016
avatar

Noooo, zaujimave. Poviem drahemu 🙂

23. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@janka_v 😉 👌

24. jún 2016