Žienky, zbierali ste niekedy niečo? Ja som práve odpadla! 😀 Našla som svoju úplne zabudnutú detskú zbierku ..... šokujúce predurčenie toto 😀 😀 😀 Uhádnete? ( #o2_srdiecka )
známky?
Obaly zo zuvaciek
céčka
Vies co ma napadlo prve? 😀 Dobijacie karticky na kredit do telefonu ...
tie obrazky ,z vytrhacich blokov ..my sme si take vymienali :D
Pohladnice? Céčka? 😄
Pohladnuce😀?
Kuku-ruku?
Pardon pohladnice?
Alebo este obrazkove papiere?
aj tie tu mám 😀 a nevedela som ako to pomenovať 🙂
Telefónne karty? 😀
...kalendáriky 🙂
Tie vrchne obaly z blockov s obrazkami co sa menili 🙂
stare simky od telefonov, alebo obaly zo simiek 🙂
Staré telefóny 😃
stare telefonne karty
Aj mna napadli telefone karty.tiez som ich mala kopu
@piskotkaek tom čase existovali len nové telefóny a boli prudko nedostupné mojej vekovej kategórii 😀 😀 no kiež by ste mali pravdu 😀
@lucindao
@lienka142142
@ivkasendy
ale jeden som mala 😀 😀 😀 😀

Pamatnik?
telefonne zoznamy 😀
Tak to budú tie obrázkové bločky 😳 my sme to mávali vo fotoalbumoch 😉
@lienka142142 jeeej to si pamätám ako by to bolo včera,to bolo také super
Tie papieriky co sa vytrácajú a my sme si po jednom vymieňali
vizitky
Aj ja mam😀
Ja este stale niekse mam tu zbierku blockov 😀 ale vymienali sme aj pokemonov 😀 taku nemas?
Tieto papieriky si pametam.juj to bolo daaaavno
Alebo gulicky tie priesvitne😂
A pamate si pogy? 😂😂
Inak, ďakujem za príjemný pokec dámy 🙂 taaaaak, aby som to nenaťahovala... najprv srdiečka .... 🙂
A teraz to odhalenie 😀
@brumca, @titkovamiriam, @majkazajko, @bietka, @luciacka, @lienka142142, @sajmon88, @ketty251, @sisaz, @lilivka, @007iwka, @leonie77, @saska2208, @ivkasendy, @piskotkaek, @lucindao, @ivetka5, @dagaje, @bibyke, @tanufka
Dievčatá 🙂 Ja som seriózne Vážne našla moju zbierku SMS-iek 😀 😀 😀 spísaných podľa príležitosti na vianočné, vtipné, zaľúbené 😀 aaaaaa odpadla som 😀
😂
😎
🎄🎁
...jeeeej, tak toto by som veru neuhádla...a ďakujem krásne za srdiečka 🙂
To je super...aj ja som si tak pisala..ale tomu som sa az tak dlho nevenovala.Milujem nachadzat taketo spomienky,zlate casy
Dakujeeeeeem za strdieckaaaaa 🙂










servítky? 🙂