icon

Žienky, zbierali ste niekedy niečo? Ja som práve odpadla! 😀 Našla som svoju úplne zabudnutú detskú zbierku ..... šokujúce predurčenie toto 😀 😀 😀 Uhádnete? ( #o2_srdiecka )

avatar

servítky? 🙂

17. jún 2016
avatar
17. jún 2016
avatar

Obaly zo zuvaciek

17. jún 2016
avatar

céčka

17. jún 2016
avatar

Vies co ma napadlo prve? 😀 Dobijacie karticky na kredit do telefonu ...

17. jún 2016
avatar

tie obrazky ,z vytrhacich blokov ..my sme si take vymienali :D

17. jún 2016
avatar

Pohladnice? Céčka? 😄

17. jún 2016
avatar

Pohladnuce😀?

17. jún 2016
avatar

Kuku-ruku?

17. jún 2016
avatar

Pardon pohladnice?

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@sisaz nie, ale poslala som po ne manžela, lebo som si veľmi chcela pripomenúť tú chuť 😀

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@luciacka ideš na to sakra dobre 😀

17. jún 2016
avatar

Alebo este obrazkove papiere?

17. jún 2016
avatar

@lilivka hodilo sa mi to.ako predurcenie k o2 😉

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

aj tie tu mám 😀 a nevedela som ako to pomenovať 🙂

17. jún 2016
avatar

Telefónne karty? 😀

17. jún 2016
avatar

...kalendáriky 🙂

17. jún 2016
avatar

Tie vrchne obaly z blockov s obrazkami co sa menili 🙂

17. jún 2016
avatar

stare simky od telefonov, alebo obaly zo simiek 🙂

17. jún 2016
avatar

Staré telefóny 😃

17. jún 2016
avatar

stare telefonne karty

17. jún 2016
avatar

Aj mna napadli telefone karty.tiez som ich mala kopu

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@piskotkaek tom čase existovali len nové telefóny a boli prudko nedostupné mojej vekovej kategórii 😀 😀 no kiež by ste mali pravdu 😀
@lucindao
@lienka142142
@ivkasendy

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

ale jeden som mala 😀 😀 😀 😀

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor
sticker
17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@ketty251
@saska2208 su sucastou tej zbierky, ale maju len dokrášľujúci charakter 😀 👌

17. jún 2016
avatar

Pamatnik?

17. jún 2016
avatar

@lilivka taký som aj ja mala 🙂 Môj typ - nálepky? 🙂

17. jún 2016
avatar

telefonne zoznamy 😀

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@dagaje 😀 😀 😀

17. jún 2016
avatar

Tak to budú tie obrázkové bločky 😳 my sme to mávali vo fotoalbumoch 😉

17. jún 2016
avatar

@lienka142142 jeeej to si pamätám ako by to bolo včera,to bolo také super

17. jún 2016
avatar

@lilivka anoooo toto som myslela 😀😀 jeeej, hod este dake obrazky, nech zaspominame 🙂 ja som mala aj disney 😀

17. jún 2016
avatar

Tie papieriky co sa vytrácajú a my sme si po jednom vymieňali

17. jún 2016
avatar

@bibyke vytracajuce papieriky 🙈🙈🙈😀

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@saska2208 aj ja! ale tusim som ho ukradla sestre 😀

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@lucindao fúha! to znie dobre... to boli aké?

17. jún 2016
avatar

@lilivka jeeeej presne!! 🙂

17. jún 2016
avatar

vizitky

17. jún 2016
avatar

@lilivka to neviem ved aj mna to zaujima
@bibyke

17. jún 2016
avatar

@lucindao jezis ten hlúpy mobil si to sam opravil vytrhavaju som chcela napísať

sticker
17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@lucindao 😀 jáááj, sorry 🙂
@bibyke už som chcela použiť Google 🙂 no to je z toho... čo mám nafotené... ten obal bol taký farebne žiarivý a ostatné boli také tie svetlunké, nie?

17. jún 2016
avatar

@lilivka ano a nevytracali sa

sticker
17. jún 2016
avatar
17. jún 2016
avatar

Aj ja mam😀

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@ketty251 jeeeeeeejda!!!

17. jún 2016
avatar
17. jún 2016
avatar

@ketty251 tie som mala aj ja,len ktovie kde skončili tie moje😔

17. jún 2016
avatar

Ja este stale niekse mam tu zbierku blockov 😀 ale vymienali sme aj pokemonov 😀 taku nemas?

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@ketty251 ty ho máš ešte celý? WAU! ps... o sériu vyššie si 😉

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@tanufka Tánika, ty dvojča moje 🙂 Ale pokémonov si mala ako bonus... k tým som sa ja nikdy nedostala... mamina to zatrhla 😀

17. jún 2016
avatar

@lilivka to sme mali s braskom taku zbierku..joooj, to bolo radosti, ked sme sa na prestavke stretli a hovorili si, co kto vymenil a co vsetko uz mame 😀 krasne casy ZS 😀

17. jún 2016
avatar

@lilivka Mam este vela asi jednu topankovu krabicu😀 ake v detskej izbe a tam uz syn buva😊

17. jún 2016
avatar

Tieto papieriky si pametam.juj to bolo daaaavno

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@tanufka ja som vravela rodičom, že chcem staršieho brata!!! 😀 😀 😀

17. jún 2016
avatar

Alebo gulicky tie priesvitne😂

17. jún 2016
avatar

A pamate si pogy? 😂😂

17. jún 2016
avatar
17. jún 2016
avatar

@saska2208 teraz su podobne a zbiera ich moj 5r. Syn

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@saska2208 aaaaaach, sranda 😄 inak, na tie uz som nadobro zabudla 😂

17. jún 2016
avatar

@lilivka a ja som zase vzdy chcela sestru 😀

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@tanufka 😀 a dostala si mňa 😀

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

Inak, ďakujem za príjemný pokec dámy 🙂 taaaaak, aby som to nenaťahovala... najprv srdiečka .... 🙂

17. jún 2016
avatar

@lilivka dakujeeeeem 🙂

17. jún 2016
avatar
17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

A teraz to odhalenie 😀

@brumca, @titkovamiriam, @majkazajko, @bietka, @luciacka, @lienka142142, @sajmon88, @ketty251, @sisaz, @lilivka, @007iwka, @leonie77, @saska2208, @ivkasendy, @piskotkaek, @lucindao, @ivetka5, @dagaje, @bibyke, @tanufka

Dievčatá 🙂 Ja som seriózne Vážne našla moju zbierku SMS-iek 😀 😀 😀 spísaných podľa príležitosti na vianočné, vtipné, zaľúbené 😀 aaaaaa odpadla som 😀

17. jún 2016
avatar

@lilivka dakujem za❤😘...

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

😂

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

😎

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

🎄🎁

17. jún 2016
avatar

@lilivka to som mala aj ja v zosite popisane a za obalom na zosit som mala plagat geretha gatesa 😀😀

17. jún 2016
avatar
17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@saska2208 Ďakujem, pustila som si a piatková nostalgická chvíľa dokonale dotvorená 😀 😀 😀

17. jún 2016
avatar

zaplava srdiecok od teba?
@lilivka dakujem pekne a tehu bacilky? nesranduj 😂😂😂

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@bietka 🙂 pre pekné sny 😉 😀

17. jún 2016
avatar

@lilivka Vdaka 🙂 mala som podobny zosit ... Mojmu frajerovi Danielovi som taketo sms posielala .. kazdy den jednu ... mala som 16 rokov 🙂

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@luciacka ja tiež asi toľko (plus mínus ) 😀 lebo prvé zápisky sú od spolužiačky zo ZŠ, lenže tam som ešte mobil ani nemala ... tak počítam že 14-15 som mohla mať 😀

17. jún 2016
avatar

...jeeeej, tak toto by som veru neuhádla...a ďakujem krásne za srdiečka 🙂

17. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@leonie77 s radosťou 😉

17. jún 2016
avatar

@lilivka tak toto som tiez zbierala, ale ked som sa pred 7 rokmi stahovala, vsetko sa mi stratilo, dakujem za srdiecka

18. jún 2016
avatar

To je super...aj ja som si tak pisala..ale tomu som sa az tak dlho nevenovala.Milujem nachadzat taketo spomienky,zlate casy

19. jún 2016
avatar

Dakujeeeeeem za strdieckaaaaa 🙂

19. jún 2016