Dnes ma s malými prestávkami celý deň bolí v podbrušku......a sem-tam mám takú vystreľujúcu bolesť, ako pri menzese....myslíte, že sú to poslíčkovia??...ale kríže nebolia....
lilkam
autorasi skusim ten kupel, vraj to pomaha,ak su to poslickovia.....ty si to skusala?
11. jan 2011
este nie ale aj ja vyskusam ked budem mat najblizsie bolesti... stale mas bolesti? veru daj si kupel moja
11. jan 2011
mna tiez boli uz asi vsetko, chrbat, niekedy krize, klby, podbrusko ako pred ms .... a po novom ma picha ako keby v mocovom mechure, a dnes doki na to povedal to je ok, to su poslickovia. Tak dobre, ked ok tak ok 🙂
11. jan 2011
ja to mam tak isto, boli ma to skoro stale a sem tam to zosilnie,, nie je to pravidelne - vraj poslickovia... a tiez ma krize nebolia
11. jan 2011
a tiez cajame Misiscku 🙂
11. jan 2011
mna boli uz uplne vsetko 🙂 mozu to byt poslickovia...ja mam nieco podobne...ale aj krize ma bolia..