Dnes ráno mi začala po malých dávkach odtekať plodová voda a Dr. povedal, že je to normálne a poslal ma domov....nemám kontrakcie, len tlaky, tvrdnutie bruska a bolesti ako pri ms. Neviete mi niektorá poradiť ako dlho takto môžem "vytekať" ? Ďakujem
myslim, ze to dlho trvat nebude..a kontrakcie ti budu silniet...uz mas bolesti, tvrdnutie bruska a potom..si v termine....presne ti neodpovie nikto...u kazdej je to ine..môze to prist velmi rychlo ale nemusi..
no to čo máš... to sú tie počiatočné kontrakcie... podla mna sa ti to rozbieha.. ale príde mi maximálne čudné, že ťa poslal domov... hlavne, že všade bububu, ked odteká voda, padajte do porodnice... držímpalce, snád už bude bábo čoskoro tu 😉
aj mne sa zdá divné, že si ťa tam nenechali...každopádne ak sa ti niečo nebude pozdávať utekaj do pôrodnice...
aj ja sa pridavam mne tiez pri prvom zacala pomaly odtekat voda a ziadne bolesti a nechali si ma tam lebo museli kontrolovat maleho a aj koli infekcii na tvojom mieste by som tam znovu isla ,drzim palce
no mne povedali že ak praskne voda babo by malo prisť na svet do 24 hodin ak nie normalne tak vyvolavačkou.
no aj podla mna je to cudne,ale vraj, ze ked nemam kontrakcie a som prvorodicka, tak je pre mna lepsie ked budem doma,lebo ze kým pridu moze to dlho trvat a bolesti ako pri ms mam od stvrtku, dnes sa k tomu pridalo to tvrdnutie a tecenie....juuuuj kočky toto čakanie v neistote ma ubíja....bojim,bojim:(
@eliska22
@benne
@traktor
mne odtekala 2 dni,ale je to ubohe ze ta nenechali v nemocke lebo mne hned ako som tam prisla bola som uz na 1,5 palca otvorena dali antibiotika do ruky...pichali mi kazdych 8 hodin aby nevznikla infekcia kvoli odtekajucej plodovke...a porodila som az v stredu a to este rozbuskou ktora sa dava ku krcku maternice tzv tiez vyvolavacka.....cudujem sa fakt tym doktorom ze ta nenechali,a ked ti plodovka zajde do zelena co budu robit?
no tak sa poobede zbal, chod do porodnice, že tvoj dr. už nerobí a povedal to a to.. ale že máš silné bolesti...
a hlavne sa nestresuj..urcite ta pozrel..ak by si mala zly nalez..tak ta neposle domov..inak aj mna môj poslal..a vratila som sa, ked som citila silnejsie bolesti 🙂
..a este..predpokladam, ze je tvoj doktor na telefone, keby daco..vsak?
ešte raz kočky dakujem za podporu a povzbudenie
ja keď som mala bolesti ako pri ms, tak som ešte v ten deň porodila, ale u každého to je inak....