Včera nám na 3D povedali, že naša malá je už otočená hlavičkou dole....nie je to skoro? Dúfam, že sa nikam neponáhľa... 🙂
a prenasala som 5 dni
1. dec 2010
lilkam
autortak to som rada....bala som sa, lebo este v podstate aspon mesiac by bolo dobre keby vydrzala, tak som si hovorila, ze ci to jej nebude zle, ked bude taky dlhy cas dole hlavou🙂....ja som prvorodicka, tak to asi s tym zamyslanim prehanam 🙂 ...ale dik za info 🙂
1. dec 2010
mne tiez doky v 28. tt povedal ze maly ma hlavicku uz dole a ze asi sa uz ani neotoci, vcera sme mali poradnu a stale je dole hlavickou. A vseko je ok.
1. dec 2010
ono sa to stale moze zmenit, otocit, do 36 tt ma cas
5. dec 2010
nie je to skoro. ja som ho mala otoceneho od 28.tt