icon

Prosím máte niekto tuto vírivku? Ako ste s ňou spokojne?

avatar

My ju máme 4 roky a super.Akurat je treba pravidelne meniť filtračnú kartušu ale to je pár eurova položka a je to súčasť údržby.

3. máj 2026