icon

Ahojte .máte prosím skúsenosti s kompresnými legínami od Lipoelastic? Vďaka☺️

avatar

Tu sa pripnem. Stale mi chodí reklama.

8. máj 2026
avatar
lily39
autor
@catherinah

Tu sa pripnem. Stale mi chodí reklama.

@catherinah ešte som pozerala aj cellumove.cz. Ale tam je strašne čudná ta tabuľka veľkostí. Nosím také L; aj M-ko natiahnem ale podľa ich tabuľky by som mala mať 5xl!

8. máj 2026