Ahojte .máte prosím skúsenosti s kompresnými legínami od Lipoelastic? Vďaka☺️
lily39
autor@catherinah
Tu sa pripnem. Stale mi chodí reklama.
@catherinah ešte som pozerala aj cellumove.cz. Ale tam je strašne čudná ta tabuľka veľkostí. Nosím také L; aj M-ko natiahnem ale podľa ich tabuľky by som mala mať 5xl!
8. máj 2026
Tu sa pripnem. Stale mi chodí reklama.