Poradíte mi? Chcem malému pracovný stolík s náradím. Ktorý je dobrý, kvalitný? Taký, nech je pevný, nech niečo vydrží, s dostatočným množstvom príslušenstva. dakujem
My sme ešte dávno kúpili značku Black&decker , je to už 10 rokov a stále je kompletný a to sa na ňom vyšantili už 3 deti.
My ideme kupovat tento z dracika,ma tusim az 79dielov prislusenstva.
https://www.dracik.sk/dielna-bosch-3/
Nas ma Bosch pracovny stolik a aj vela naradia 😊
@l1991 presne ten mame 😀
@kacenka1302 a je dobry? Ziame z doplnkov nevydava zvuk vsak? Este sme ho neboli osobne pozriet,len v letaku a na nete ale paci sa nam viac ako ten druhy mensi co ma len okolo 24 doplnkov ale ten,ze vydava zvuky
@l1991 obsahuje naradie-pilka,kladivo,srobovak,kluc,klieste,vodovahu,matky,srobiky,zverak,take dosticky ktore moze zosrobovavat a neviem co este.Zvuk vydava a normalne s nim zasrobuje tie matky jedine maly baterkac.My sme dokupili zvlast aj velky baterkac,vrtacku a rezacku.Nasho bavi majistrovanie tak u nas je to vyuzite
@kacenka1302 dokupit chceme aj my,lebo ved takychto veci nikdy nie je dost no nie 🙂 my teiz opravujeme vsetko a vsade,no najlepsie su tatove srubovaky 🙂
@l1991 my sme to preto kupili lebo bral vsetko tatovy 😁 teraz ma svoje a pracuju kazdy so svojim
V Lidli budu mat od stvrtka dreveny s prislusenstvom. Vyzera pekne