Dievcata co mate radost operatora je to ok? Nepada signal alebo nejaka skryta finta? Odmietam platit 35€ za pausal a vyuzivam len data hovory minimum
ziadna finta, patria pod O2 takze pokrytie vynikajuce, ja som max. spokojna
27. sep 2022
Tiež som prešla z o2 pod nich, 20€ a všetko neobmedzené, nedá sa porovnať s o2 kde za takú istú ponuku pýtajú 3x toľko 😀 signál úplne ok
27. sep 2022
livkaslivka
autor@ivonluk presne pre to iste odchadzam z orange
27. sep 2022
@livkaslivka určite neváhaj, ja neľutujem cenovo sa to nedá porovnať.
27. sep 2022
mám, všetko ok
27. sep 2022
Mám za 5 e a v pohode signál vsade
27. sep 2022
Mám radosť asi mesiac a všetko ok 👌, syn má už rok. Odišla som z O2, radosť patrí pod nich.