Údržba v pohode ja mám beko takúto ale podobnú a sklo len občas prebehnem a je čisté a ako píše akitas tak určite lepšia ako čierna
Ja bielu Moru.. spokojná aj varnu dosku mám biele sklo plynovú a Mora..a super sa to čistí.. určite lepšie ako nerez..to som musela.vydrhnut a potom ešte aj poriadne vylestit lebo to vyzeralo hrozne
@ikonica taku mam doteraz a veru hroza
Mám bielu rúru aj indukciu a za mňa paráda 👍 omnoho lepšie ako cierna.
Tiež mám bielu ruru, aj mikrovlnku, zn.Bosch a veľmi som spokojná
Ja takisto, maximálne spokojná
Dakujem za nazory,
@zazalienka krasne tiez chcem sivu s drevom
@livkaslivka ja ju mám rok, má milión funkcií a aj tak vsetko pečiem horný spodný ohrev na 180 stupňov, občas ventilátor 😁 s kuchyňou som spoko, dobre sme vybrali (teda stolár )


Mam bielu, udrzba uplne v pohode, lepsie, nez cierna