Pozrite si článok o ulitke na rodinka.sk : http://babetko.rodinka.sk/babetka/starostlivost...
lolarey
autorMožno pri druhom to bude lepšie. Ja som tiež pri prvom ani len netušila, že vymyslím Ulitku alebo Perinkovú ulitku a malý trpel-hlavne nedostatkom spánku, až pri druhom tehotenstve som sa do toho zahĺbila. Ozvite sa určite, keď budete čakať druhé 🙂
23. okt 2012
super článok, len škoda že som sa k nemu nedostala keď som potrebovala :( mali sme to doma ťažké :( teraz by som si už vedela lepšie rady, presne sme mali strašné problémy so spánkom ale fakt že veľké