Vedeli ste, že perinka je prvá vec, do ktorej sa bábätko zavinie hneď po pôrode? ... Ani ten najluxusnejší kočík mu nepomôže prekonať jeho strach a neistotu z veľkého priestoru alebo pri jeho trhavých pohyboch, ktoré mu nedovolia pokojne spať, no dobrá perinka ÁNO - tá mu to všetko splní.
Viac tu: http://www.ulitka.sk/
moja dcerka nenavidela perinku od narodenia..uz na 3den po porode sa z nej uplne agresivne odkopala, a po dnes den nema rada ak je priputana ci uz v kociku alebo v autosedacke..nastastie necestujeme tak casto, a vela, takze tu chvilu ju vzdy dako zabavim..🙂
Na použivanie periniek su rozporne nazory, dokonca lekarov ... je skupina ortopedov kt. tvrdia, že skodia
Moje Perinky a ulitky na kĺbiky neškodia. Radila som sa s dvoma nezávislími ortopédmi, ktorí potvrdili, že moje Perinky sú úplne ideálne. Nesťahujú sa tam vôbec nožičky, stiahnete iba ručičky, ak to bábätko potrebuje a cíti sa tak istejšie a v bezpečí.
tie pohyby poznam, vzdy som sa zlakla ked sa ruky rozleteli