icon

Ahojte máte niekto takúto detskú bundu RESERVED? zaujímalo by ma ci je aj trosku zateplena alebo nemá žiadnu vnútornú výplň. Ďakujem

avatar

Tieto bundičky sú tenké úplne

3. mar 2021
avatar

@marcellka32 ďakujem

3. mar 2021