Preboha dajte tu niekto fotku svojich detí!!! 😁 Rolujem Rolujem a stále samé jedlo koláče torty zákusky obed donuty, opäť torta opäť obed..... 🤤✌️
Nie , uchylakov stahucich si stadeto fotky je tu more.
Vzdy nespokojnost 😄👎🏻
Deti nedám, obed už je zjedený...dám ti sem 🐌
Mne to vyhovuje...Lepšie torty, koláče ako temy po iné dni......nech je Valentína častejšie
umelecka foto nasej 5,5 rocnej fotografky 😂😂😂
Krasota! Aj maľba na okne je jej dielo?
Mozem kvety? Sama som si kupila, takze ziaden Valentin, neboj 😁
@jablkovastrudla a kde si si kúpila? A ved ja som ôk s Valentinon 😁 len som do jedla obed idem ho tráviť na koníka a tu zas samé jedlo
@lolazmola tusim je to pepco? Bolo to nieco ako 2 eurovy obchod. A kedze normalne kvety u nas nepreziju, tak sa tesim aj z umelych 😀 hej, tu vsetky pecu, nemas sancu schudnut 😁
Dcéra má dnes 10 rokov. Detské šampanské až na stene 🙃.
@jablkovastrudla ale ved si obchody sú teraz zatvorené, či?
@lolazmola sorry, pisem z Irska. Toto bol dealz a ten mohol byt otvoreny, inak mame vsetko pozatvarane ako vy
Pozri muž mi včera nasypal do nádoby hladká múka práškový cukor, robila som bešamel na lasagne, sypem hladkej múky (cukru) nehustne, ešte sypem ešte, čo mi sibe? Ochutnam to a sladké ako kolac, vyliala som do záchoda a znova





A ze ako ma clovek potom drzat dietu 😀😀 na slucku toto 😂