Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lubenka43
7. máj 2019
953 

Môj boj - diagnóza N 92.1, diagnostická kyretáž a hysteroktómia - pokračovanie 46. časť

06.05.2019

Dnes ráno som ako vymenená.

Akoby sa nič nedialo. Som pokojná, usmiata, jednoducho ja.

Som šťastná.

Aj moji blízki sa tešia.

Vonku je síce ešte nepríjemne, ale aspoň neprší. Aj to je pozitívne. Je škaredo, ale bude krajšie.

Dnes nastupuje jedna z Vás z mojich priateliek z MK na operáciu maternice. Zajtra 07.05.2019 Ti budeme Zuzka držať palce!!!

S niektorými z Vás som sa na MK tak skamarátila, že keď mi včera a predvčerom bolo ťažko na duši, tak ste ma okamžite „dvíhali zo zeme“, povzbudzovali, nenechali ste ma tak, ale pomohli ste mi.

A ja som Vám za to neskonale vďačná.

Deň začal pusou od manžela, keď odchádzal do práce, po ňom sa rozlúčila dcéra a syn hneď po nej. Varím si kávu a čajík. Sedím si a rozmýšľam. Čo skôr?

Púšťam sa do domácich prác. Najprv povysávam poschodie, medzitým upracem izby a vyvetrám. Do toho pustím 2x krát práčku a vybehnem na malý nákup do obchodu. Medzitým ma tu vymákne svokra a „donúti“ ma ísť k nim na návštevu /šak moja máš vychádzku? Máš! Tak idem na vychádzku/ bože moooj uder.

Po hodine sa vraciam z vychádzky /že vychádzka, čo bude papať, čo budeš piť, seď, atď./ a hodím sa pod sprchu. Potom si poviem, že si už vyložím nohy. Hmmm. Umyla som ešte 2x riady, k tomu vydrhla sporák a upiekla synovi cigánsku. Doobedie som vykryla, čo bude poobede???

Naobedujem sa. Medzitým vybehnem na poschodie pozakladať nejaké papiere do zakladačov.  Nad skriňou ani nerozmýšľam. Tá príde na rad spontánne. Keď ma chytí šajba.

Zabolí ma to len občas, ale už len málinko.

Idem sa pozrieť do záhrady, síce je pekná, ale zima je tam ako v ruskom filme.

Utekám späť do tepla obývačky a pod deku.

Doobeda som konzultovala s doktorom tie moje depresie a striedanie nálad. Nechce mi hneď nasadzovať lieky, v čom ho aj ja podporujem.  Budeme to sledovať, on, ja a aj moja rodina. Ak by sa to rapídne zhoršilo, mám sa ohlásiť. Veľmi sa mu to nepáči, ako moje telo reaguje napriek tomu, že mi ponechal vaječníky. Ale budeme to pozorovať. Budeme pozorovatelia.

Dnešný večer ubehne v pokoji.

Deti idú spať /že deti 22 a 18 rokov ja ich považujem stále za deti/ a my s mužom pozeráme Castla.

Ani neviem ako a zavreli sa mi oči a zaspávam hlbokým spánkom spravodlivých.

  Lubka,aj ja mam take stavy raz dobre raz zle,momentalne som zas chora ,moja imunita je pod bod mrazu , a preto ma vyhodili z prace ,ze som v kuse chora a ked nie ja tak deti 😡 furt daco ked nie po zenskej stranke tak zapal priedusiek,angina atd 😢

  7. máj 2019

  @mariana0915 strašné😠

  7. máj 2019

  Bude sexik, nebudu depky 😄

  7. máj 2019

  @lune 😂😂😂😂že by🤣🤣🤣

  7. máj 2019
  7. máj 2019

  @bubula_007 😂😅

  7. máj 2019

Odporúčame