Baby mala by som byť v 16.tt a už zreteľne cítim pohyby. Dnes ma dokonca tak koplo- dosť silná šupa- odvtedy len také jemné ale zreteľne pohyby. Gynekológ mi povedal že to je ešte skoro aby som cítila pohyby ale nie som blbá, zreteľne ich cítim, som druhorodicka tak viem rozoznať črevá od pohybov bábätka. Navyše črevá by ma netískali do pupku. Tiež ste cítili tak skoro pohyby?
Ja nie, pri prvom aj druhom babu až v 20tt
Ja som pri tretom babu citila pohyb este skor 🙂
pri prvom som citila az okolo 22 tt lebo som mala aj placentu v predu, ale pri druhom tehu som ozaj realne citola zhruba v 14tt , doktor sa mi tiez zasmial , ze to mozno v hlave si namyslam..ale tiez som mu presne vravela ze uz to viem rozoznat ze co je co 🙂 mozes citit urcite 🙂 mam pocit niekedy akoby to muzi gynekologovia vedeli "realnejsie" rozoznat ako matka viacrodicka 😑😀
Ja som pri prvom od 15.tyzdna a pri druhom este skor
Ja som druhe tiez nejako tak zacala citit...a hlavne ked som pozerala dievcenske vecicky...najskor som myslela ze sa tesi, tak preto 😜 no nakoniec sa zrejme na tom krpec zlostil 😂
Ja som tiez citila skoro pohyby a tu ma jedna baba isla skoro zozrat ze ked v 14tt citim kopance co budem robit v 38tt:D keby som to vedela tak jej poviem ze v 38 uz budem rodit:D
Ja druhé tiež už v 16tt.
Pri prvom tusim v 20tt, pri druhom v 15tt, ale len take jemne stuchnutia...
v prvom a aj v druhom tehu som citila v 17tt
Ja som citila uz skor 😊
Druhorodicka môže cítit pohyby kľudne aj skôr.