Som taká znechutená,práve sa mi vracia balík na dobierku za 40e.
preto na dobierku už neposielam :(
Treba pytat zalohu posty dopredu
To nemyslis vazne?Za vecicky co vyrabas?Fakt si pytaj dopredu zalohu,ak posielas na dobierku.
@bianka153 no brala viac krát ale teraz to prehnala
@tessina
@papaverka
@alples objednala si vecičky čo vyrábam ,ten čas som mohla stráviť z detmi,ale toto prestrelila,ale ešte aké roztrieskané veci mi prídu lebo určite s tými balíkmi tam hádzali.
@lubicagasparik neseriózny prístup nielen kupujúcej, ale aj pošty. Človeka potom prejde chuť vôbec niečo robiť. Za slušnosť a dobrotu len na žobrotu...
@lubicagasparik je to hrozne ,ale ked aj poznaš už viac neposielaj na dobierku,nemôžeš nikdy nikomu verit a ked ma na zaplatenie dobierky tak môže mat každa aj na zaplatenie prevodu vopred

juuuj toto nemam rada 😕