icon

Som taká znechutená,práve sa mi vracia balík na dobierku za 40e.

avatar

juuuj toto nemam rada 😕

10. nov 2015
avatar

preto na dobierku už neposielam :(

10. nov 2015
avatar

Treba pytat zalohu posty dopredu

10. nov 2015
avatar

To nemyslis vazne?Za vecicky co vyrabas?Fakt si pytaj dopredu zalohu,ak posielas na dobierku.

10. nov 2015
avatar

@bianka153 no brala viac krát ale teraz to prehnala

11. nov 2015
avatar

@tessina
@papaverka
@alples objednala si vecičky čo vyrábam ,ten čas som mohla stráviť z detmi,ale toto prestrelila,ale ešte aké roztrieskané veci mi prídu lebo určite s tými balíkmi tam hádzali.

11. nov 2015
avatar

@lubicagasparik neseriózny prístup nielen kupujúcej, ale aj pošty. Človeka potom prejde chuť vôbec niečo robiť. Za slušnosť a dobrotu len na žobrotu...

11. nov 2015
avatar

@lubicagasparik je to hrozne ,ale ked aj poznaš už viac neposielaj na dobierku,nemôžeš nikdy nikomu verit a ked ma na zaplatenie dobierky tak môže mat každa aj na zaplatenie prevodu vopred

sticker
11. nov 2015