Vcera mi moj syncek olupal mandarinku 🙂 mozno pre niekoho hlupost ale pre mna to znamena vela 🙂)
lubka114
autorKed on ma take drobne prsteky tak sikovne mu to islo a este mi povedal paci sa :D
10. okt 2014
Vcera mi moj syncek olupal mandarinku 🙂 mozno pre niekoho hlupost ale pre mna to znamena vela 🙂)
Ked on ma take drobne prsteky tak sikovne mu to islo a este mi povedal paci sa :D
ja by som ho hneď využila, neznášam to robiť 🙂 A pomaranče mi zásadne šúpe manžel 🙂