icon

Baby co je dobre detom na kasel?

avatar

My sme mali hrozny kasel a zabral nam Solvolan v kombinacii s fenistil kvapkami.

24. jan 2011
avatar
lubka89
autor

a to je volne v predaji alebo len na recept

24. jan 2011
avatar

volne predajne,ja som len volala lekarovi,co mame kupit,lebo nam nic nezaberalo a on kazal 3krat denne 7kvapiek fenistilu a 2krat denne 1ml Solvolanu.Kasel nam ustupil,ale tych soplov sa asi nikddy nezbavime

24. jan 2011
avatar
lubka89
autor

no to aj my tak isto ... ani v noci sa mu buvat neda co v kuse kasle

24. jan 2011
avatar

aj my sme to mali,ale uz nekasleme,toto vam zaberie

24. jan 2011
avatar

nam zase paradne zabrali kvapky Stoptussin ale ten sa moze podavat az od 9kg tusim

24. jan 2011
avatar

tak nie kopla som sa bola som si to pozriet a su uz od 7kg 🙂

24. jan 2011
avatar

ahoj,my sme davali calciovy sirup staci raz da den kavovu lyzicku ucinkuje 24 hodin a na noc sme tiez davali fenistilove kvapky lebo maly sa nam aj hodinu v noci dusil a pomohlo,zelam skore uzdravenie 🙂

24. jan 2011
avatar

asi je najlepšie zájsť k dr.malá mala kašel 4 týždne-dávali -Tusin od kašlu,Prospan sirup-výťažok zo suchého brečtanu,Mucosolvan Junior-nič nepomáhalo,nakoniec sme zašli k dr.predpísala Biseptol tabletky a Pamycon do nosa ,lebo mala aj soplíka za 3 dni bolo po kašli 🙂

24. jan 2011
avatar

a záleží aj na tom aký kašel dieťatko má-či vykašliava alebo má dusivý kašel,a tiež samozrejme aj Fenistil kvapky

24. jan 2011