icon

maleho uz tyzden trapu strasny kaslisko ani antibiotika nezaberaju .... co by mu mohlo pomoct?

avatar

lubka podla mna nema dobre antibiotika.asi ich treba zmenit.

30. dec 2010
avatar

a na kašel aký sirup berie?

30. dec 2010
avatar
lubka89
autor

@benne mucosolvan

@tadotami no uz mu ich zmenila doktorka a aj tak nic

30. dec 2010
avatar

lubka,nam vzdy pomoze cibulovy sirup......ale neviem kolko ma maly,lebo tam ide med,alebo homeopaticky sirup Stodal....

30. dec 2010
avatar

ja robim tento cibulovy sirup cibula cukor cibula cukor... a pomoze vzdy

30. dec 2010
avatar

ja som dnes bola s mojim, dostal Ospen (hoci myslím, že to nebude ktoviečo) a Promethazin sirup.. tak uvidím... on má chytený hrtan

30. dec 2010
avatar

@jajavany aj u nás to pomáha. Je to super 😀

1. jan 2011
avatar

aj nam vzdy ho mam v zasobe

1. jan 2011