maleho uz tyzden trapu strasny kaslisko ani antibiotika nezaberaju .... co by mu mohlo pomoct?
a na kašel aký sirup berie?
30. dec 2010
lubka,nam vzdy pomoze cibulovy sirup......ale neviem kolko ma maly,lebo tam ide med,alebo homeopaticky sirup Stodal....
30. dec 2010
ja robim tento cibulovy sirup cibula cukor cibula cukor... a pomoze vzdy
30. dec 2010
ja som dnes bola s mojim, dostal Ospen (hoci myslím, že to nebude ktoviečo) a Promethazin sirup.. tak uvidím... on má chytený hrtan
30. dec 2010
aj nam vzdy ho mam v zasobe
1. jan 2011
lubka podla mna nema dobre antibiotika.asi ich treba zmenit.