maly sa mi naucil len na jeden prsnik a druhy nechce. ako ho naucit aj na druhy?
lubka89
autorno to hej ale mne ako sa naplny tak ma boli:(
25. sep 2010
Ked budes mat ist kojit, teda maly bude hladny, daj mu to prso, ktore nechce. ak je hladny, mal by ho zobrat. ci nie? 🙂
30. sep 2010
...ja som starsiu od jej piateho mesiaca uz kojila len na jednom prsniku, druhy odmietala aj ked bola hladna🙂 a kojila som ju do 16 mesiacov🙂 neviem, preco sa jej ten lavy tak nepacil:-O druha dceka prijala oba prsniky v pohode... jedna moja kamoska od zaciatku kojila len z jedneho, lebo z druheho jej maly nechel a kojila cca 18 mes.? uz presne neviem... takze da sa aj len z jedneho, sice potom je tendekolt mierne disproporcny 🙂 ale da sa zvladnut, po odstaveni sa to upravi😉
29. nov 2010
asi sa mu viac vidí druhý prsník.. 😉