icon

maly sa mi naucil len na jeden prsnik a druhy nechce. ako ho naucit aj na druhy?

avatar

asi sa mu viac vidí druhý prsník.. 😉

25. sep 2010
avatar
lubka89
autor

no to hej ale mne ako sa naplny tak ma boli:(

25. sep 2010
avatar

@lubka89
no, tak sa skús odsávať..

25. sep 2010
avatar

Ked budes mat ist kojit, teda maly bude hladny, daj mu to prso, ktore nechce. ak je hladny, mal by ho zobrat. ci nie? 🙂

30. sep 2010
avatar

...ja som starsiu od jej piateho mesiaca uz kojila len na jednom prsniku, druhy odmietala aj ked bola hladna🙂 a kojila som ju do 16 mesiacov🙂 neviem, preco sa jej ten lavy tak nepacil:-O druha dceka prijala oba prsniky v pohode... jedna moja kamoska od zaciatku kojila len z jedneho, lebo z druheho jej maly nechel a kojila cca 18 mes.? uz presne neviem... takze da sa aj len z jedneho, sice potom je tendekolt mierne disproporcny 🙂 ale da sa zvladnut, po odstaveni sa to upravi😉

29. nov 2010