Našho drobčeka dneska očkovali do obidvoch nožičiek... chudatko velmi plakal:(((((((
ze vraj to dost boli. chudatka deticky :(
5. aug 2010
Našho drobčeka dneska očkovali do obidvoch nožičiek... chudatko velmi plakal:(((((((
ze vraj to dost boli. chudatka deticky :(
juuuj ..... drobček...to aj naša...čo si chrobáčikovia musia vytrpieť