preco mi prisla materska len 70€ . komu este prisla taka nizka materska?
lubka89
autorako 6 mesiacov?
15. nov 2010
a predtym si dostala normalne?to už dostavaš rodičovsky príspevok nie?
15. nov 2010
lubka89
autora rodicovsky prispeok ma platit ties socialka alebo stat?
15. nov 2010
nie socialka,UPSVsR- urad prace
15. nov 2010
si nebola ukončiť matersku a vybaviť rodičovsky príspevok
15. nov 2010
lubka89
autornie lebo som o tom nic nevedela
15. nov 2010
a si robila niekde,ked ano tak ti treba z roboty papiere,ist na socialku a na urad práce atd.
15. nov 2010
lubka89
autorano robila som
16. nov 2010
lebo materska sa pocita na dni, a je iba 6 mesiacov