Raňajkové placky so špenátom, avokádom, šunkou a syrom
mňaaaaaaaaaaam
25. feb 2016
akú úlohu zohráva ten kypriaci prášok... treba ho?... nebolo by to bez neho zdravšie?
25. feb 2016
no dnes som ich robila ale tie prvé boli katastrofa lebo som ich dlhšie piekla a ostali strašne tvrdé a lámaly sa. Nerozchodili to ani po odležaní v sáčku... a to som ich hneď po upečení potrielala olejom. Ale tie druhé som hneď po narastení dala dole z panvice a boli v pohode mäkké. Ten kypriaci s vínnym kameňom používam. 🙂 Tuším na Mňam TV išlo, že do týchto placiek používali stužený tuk a tiež ich potom piekli na panvici.
25. feb 2016
budú víkendové raňajky
1. feb 2017
Mnaaaaaam
4. apr 2017

tot vyzerá absolútne výborne, plackú sú z akého cesta??????