Vegetariánsky pondelok: Mladé zemiaky s mrkvou a maslom. Prečo nie?
lubos
autor@slniecko77 paštrnák!
26. jún 2017
@lubos vieš, my žijúci mimo Slovenska nie vždy máme k dispozícii slovenskú diakritiku..ospravedlňujem sa za spôsobenú ujmu..
26. jún 2017
lubos
autor@slniecko77 vôbec som nemyslel diakritiku, to ma ani nenapadlo. Skôr to, že to bol vynikajúci nápad. Mám rád jeho sladkú a zemitú chuť, a naozaj, málokto ho na Slovensku pozná. Maj sa, nech sa Ti darí!
26. jún 2017
@lubos Paštrnák je skvelý, ja robím roasted vegetables k mäsu...zvyknem trosku olivového oleja pokvapkať, ale nie je to potrebné.
Dobrú chuť!
26. jún 2017

vyborne a este k tomu restovany pastrnak...mnam 😉