Toto by som mohla ,skoda ze tu neni recept 🙂
@siszaro ahoj! Prívarok, u nás bez múky a smotany, robíme tak, že do opraženej cibuľky s cesnakom pridáme vopred namočenú, tentokrát čiernu beluga, šošovicu a toľko vody, alebo ideálne vývaru, aby sme šošovicu zakryli. Pridáme bobkový list a varíme šošovicu do zmäknutia. Ak treba, tekutinu dolejeme. Potom časť šošovice rozmixujeme do krémova a vrátime späť do zvyšku na zahustenie. Okyslíme citrónovou šťavou a dochutíme soľou alebo pretlačeným cesnakom, ak treba. Keby niečo, píš. Dobrú chuť!
Je dakujem za postup, urcite vyskusam toto mozem 🙂 dnes som zamiesila pre clenov rodiny aj to cesto na pizzu a zajtra dokoncim,ja dufam ze to dobre dopadne bo som to skusila prvy krat 🙂 na foto co tu je ta pizza vypada fantasticky,ktovie aka bude ta moja 🙂
Oki dakujem dam 🙂
Dakujem za recept dopadlo to vyborne 🙂 taktiez ,pizza sa zjedla na jedno posedenie 🙂

Beluga šošovica sa dá napr. kúpiť i v sieti DM.