icon

Pekný deň. Poraďte prosím,kedy m zviazať okrasné nízke trávy? To už teraz,keď sú prízemné mrazy,alebo až neskôr? Treba to asi aj prikryť niečím,že? Dik

avatar

My to zvazujeme teraz ale este ani raz sme to neprikryvali a stale to rastie jak besne

30. sep 2018
avatar
lucia90
autor

@badika34 vydrží to aj -15napr?len zviazané?

30. sep 2018
avatar

Myslim si ze hej. Uz len tym zviazanim sa chrani vnutro tej travy pred mrazom

30. sep 2018
avatar

Staci zviazat. Ja ich dokonca v oktobri ostriham.

30. sep 2018
avatar

my prídeme na návštevu a môj ti to vytrha a nemusíš sa strapiť čo s tým🙂 ale vyzera to pekne , že si to porobila

1. okt 2018
avatar
lucia90
autor

@sunny381 😂😂no ešte to...😁páčia sa mu také strapaté trávy? Kľudne prídite,hádam si nájdeme cas

1. okt 2018
avatar

nielen travy aj kvetiny🙂 svokre prerieduje🙂 no ved neviem kedy by si mala čas. ale len doobeda kým su v škole starší🙂

1. okt 2018
avatar
lucia90
autor

@sunny381 ok,dohodneme sa.len ja som akurát bola dnes u ortopéda a musím chodiť 3x týždenne do bn

1. okt 2018