icon

Jarko sa sám pretáča 😀 a je strašne ukecaný....dúfam že to bude už len lepšie a lepšie!

avatar

no vidis parada, tesim sa s vami

2. apr 2014
avatar

Super nech krasne napreduju obaja

2. apr 2014
avatar

supeeeer 🙂 krásna správa k záveru dňa.....áno, bude to už len lepšie 🙂 posielame Jarinkovi pusinku ,cmuky

2. apr 2014
avatar

ďakujeme

3. apr 2014
avatar

Už ste doma? Ako to dopadlo? Držím aj naďalej palce, chôapci sú bojovníoci.

6. apr 2014