Jarko sa sám pretáča 😀 a je strašne ukecaný....dúfam že to bude už len lepšie a lepšie!
Super nech krasne napreduju obaja
2. apr 2014
supeeeer 🙂 krásna správa k záveru dňa.....áno, bude to už len lepšie 🙂 posielame Jarinkovi pusinku ,cmuky
2. apr 2014
luciab16
autorďakujeme
3. apr 2014
Už ste doma? Ako to dopadlo? Držím aj naďalej palce, chôapci sú bojovníoci.
6. apr 2014
no vidis parada, tesim sa s vami