Prosím potrebujem poradiť! Mám chlapčeka ktorý bude potrebovať veľa cvičiť aby dobehol svoje dvojča, chcela by som pre neho urobiť zbierku vrchnákov,ale neviem aká firma to vykupuje,jedne som už písala ale neozvali sa, nemáte s tým niekto skúsenosti? ďakujem!
luciab16
autor@jjanulik21 dakujem
14. jan 2014
Ahoj ak chcete mozem vam aj ja zbierat a posielat vam na adresu 🙂 😁
14. jan 2014
Lucka..ked sa podari..budeme ti aj my zbierat..
15. jan 2014
Určite aj mi pomôžeme s vrchnacikmy ak bude treba 🙂
15. jan 2014
ahoj viem ze certica22 zbiera pre synceka vrchnaky tak skus jej napisat