Ahojte, tie co mate americkú chladničku s mrazničkou, má niekto takú, kde v mrazničke sú len šuplíky? Nie len policky? Ďakujem
ahoj, ja mam taku....sest mensich suplikov mam
Ja viem, že sa pýtaš na americkú, ale mňa presvedčili na "Francúzsku" a poviem pravdu - už cca dva roky vravím, sme sme nemohli urobiť lepšie. Žiadne deliace priečky - luxusný priestor aj v chladničke aj v mrazáku
@silvinka511 aká je to? Dáš link?
@zuzicka122 našu som už nenašla, možno sa už nepredáva, ale je to skoro navlas takáto: https://www.datart.sk/americka-chladnicka-hisen.... Ona je síce tiež nazvaná, že "americká" ale bola som poučená že to je francúzska 😁
@zuzicka122 tak nakoniec som ju našla, ale ako som si aj myslela presne táto sa už nepredáva, máme presne túto: https://www.nay.sk/electrolux-en6086jox-americk...
Ja mám takúto
Ja mam samostatnu zabudovanu mraznicku a zabudovane chladnicku. Tym ze to nie je 2v1ale su to dva velke spotrebice vedla seba, tak sa mi to zda ovela praktickejsie. V mraznicke mam same zasuvky, tusim 6ks a chladnicka je normalna velka bez mraziacej casti

Mam 2 supliky a 3 ci 4 policky,ale keby som este raz kupovala,tak len supliky