icon

👌🏼💕🔝💗🎀👍🏼✌🏼🙋🏻🍬🍭🎨🎆🏠💎

avatar

Je kraaasna 👍 ale podla mna v detskej izbe maju byt hracky a nie aby to tam bolo ,,nastajlovane,, ako z filmu

24. apr 2017
avatar

@jennylin to si nevidela druhu stranu a čo je v komode😂🙈 takže... a naša veľmi rada hrá na tanečnicu, baletku a princeznú👌🏼😏😝😉

24. apr 2017
avatar

Tak potom supeeer 😉

24. apr 2017
avatar

To ze je izba nastajlovana ako z filmu neznamena ze su v nej neni hráčky a dieta sa v nej nehrá. Bohužiaľ alebo chvalabohu aj detské izby podliehajú trendom. Na policiach niesu zaprasene plysaky a miliarda hraciek z vajicok a anglicaky. Tak to uz je. Je krásna a určite sa v nej dobre dieta citi aj rodic ked sa hrá👍

24. apr 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@jennylin netreba iba sudit ale aj poznat, nic v zlom☺️

24. apr 2017
avatar

@jajka94 ďakujem si moc zlatá😍😘

24. apr 2017
avatar

@luciahol za malo ja len pre vysvetlenie. Vela mamičiek odsudzuje tremd detskych izieb a tvrdi ze musi byt milión farebna. Psychicky na mna taka izba pôsobí dost chaoticky a osobné by som sa v nej citila dost zle

24. apr 2017
avatar

@jajka94 presne tak ,,,uplne si vystihla moj nazor😘👍🏼 nehovoriac o tom ze kto pride do nasej slovenskej detskej izbicky povie ze krajsiu este nevideli, ze sa v nej citia velmi dobre,, nasa mala za nou stale place,, ze sa chce hrat vo svojej izbicke "doma"

24. apr 2017
avatar

Nádherná izba 😍 také niečo chcem robit dcérke v dome ..Zatiaľ má len kútik v obývačke v byte 😀

24. apr 2017
avatar

@frederika1123 aj my sme to tak mali pokial sme nevymalovali😉

24. apr 2017
avatar

@luciahol no naša si počká dlhšie ešte nesú ani základy 😀ale ešte je mala stačí to čo má zatiaľ 😊 takéto parády by ešte kade tade potahala 😀🙈

24. apr 2017
avatar

Najkrajsia izbička 🙌🏻💞🎀

24. apr 2017
avatar

Krasna izbicka 😍

24. apr 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

odkiaľ je ten stojan na vešiaky? môžem poprosiť stránku? 😍

24. apr 2017
avatar

Krásne, maminka má super vkus 😍 odkiaľ je prosím ťa ten obláčik na sponky?

24. apr 2017
avatar

@didus35 ahoj tak ten máme z pl stránky ale vyrábaju ho aj na sashe...🙂

24. apr 2017
avatar

@yvanielka ahoj ďakujem pekne, ten som vyrabala sama...☺️😘

24. apr 2017
avatar

@luciahol prosim máte kontakt na tu PL stránku? Naaadherna izba🙏

21. aug 2017
avatar

Showroomkids.pl a do lupy zadajte
Pompon

22. aug 2017