icon

Hríbiky, hríbiky, samé hríbiky....už sa sušia🍄🍄🍄

4
1
avatar
17. sep 2022
avatar

Wooooow😍

17. sep 2022
avatar

toto by som cistit nechcela 😂😂😂

17. sep 2022
avatar

Presne ako ten pan pozuje tak vzdy aj moj ocino ze odfot ma a posiela to po rodine😂 ze pozdravujem nadhera

17. sep 2022
avatar

@cessy01 presne tak, ako moj tatino🤗 pozdravujeme!

17. sep 2022