icon

My leto trávime na chate🤗🥰❤️

avatar

Paráda 😍 a v tom jazere dá tiež kúpať?

Dnes o 13:56
avatar
@brendaa

Paráda 😍 a v tom jazere dá tiež kúpať?

@brendaa to je Dunaj,kupu sa aj tam /my nie/.

Dnes o 14:31