kde si kupovala?
26. okt 2018
Jej to je krásne
26. okt 2018
velmi pekne 😍
26. okt 2018
lucielovasova1985
autorDievčatá,ďakujem😊
Objednavala som z FB
26. okt 2018
Velmi pekne a paci sa mi to o to viac, ze je tam slovensky nazov a nie anglicky...
26. okt 2018
nadherna praca. mozem vediet kolko euracik si platila?
26. okt 2018
lucielovasova1985
autor@ivana29 ďakujem,kupovala som za 30eur
26. okt 2018


Krasne😍